Wat kunnen wij voor jou doen?

SVn is het eerste aanspreekpunt voor ondernemers, sportverenigingen, VvE's en andere geïnteresseerde in het BNG Duurzaamheidsfonds.
Neem gerust contact op.

Paul Scholten
Paul Scholten

Investmentmanager

06 4009 4798 P.Scholten@svn.nl
Pieter Van Der Berg
Pieter van der Berg

Fondsmanager

06 4926 2060 P.Berg@SVn.nl
Tjalling Ter Schuur
Tjalling ter Schuur

Portefeuillebeheerder

06 5362 8180 T.Schuur@SVn.nl
Jeroen Borghouts
Jeroen Borghouts

Portefeuillebeheerder

088 253 9412 J.Borghouts@SVn.nl
Arjen Overweel
Arjen Overweel

Fondsanalist

06 1028 2176 A.Overweel@SVn.nl
Marieke Koudijs
Marieke Koudijs

Adviseur Marketing & Communicatie

06 8253 7625 M.Koudijs@SVn.nl
Bart Sterenborg
Bart Sterenborg

Fondscontroller

06 57772578 B.Sterenborg@SVn.nl
Bob Van Den Berg
Bob van den Berg

Fondssecretaris

06 3387 3368 B.Berg@SVn.nl